Goma + Disqe alumini

Shitet nga: Jorgest 01 Sht 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Artanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma bashke me disqe alumini 15.Gomat jane 80% te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim