Goma M/S Pirelli Snowcontrol 15/65/195

Shitet nga: Gezimi 31 Jan 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Artanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 gomat te Firmes Pirelli, Snowcontrol. Jane M/S me dimension 195/65/15. Jane ne gjendje solide. Per me teper shih fotot. Kontakto ne nr +38649 162 329
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim