Goma

Shitet nga: Ejup 01 Dhj 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Artanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 2 cop te dimrit continental . Shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim