Guma te dimrit 4 copa

Shitet nga: Bastri 11 Dhj 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Artanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Guma te dimrit jan 15 qe me bandash me kapak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim