Shes fellnet 15 shum te miraper opell zafir golf

Shitet nga: Xxx 21 Shk 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Artanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15tshe shum te mira me guma te veres per opell zafir per golf pasad etj per qdo informar me kontaktoni ne numrin 044782883 ju mirpres ne qdo koh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim