Shiten Gomat SAVA M+S me bandash 165/70 R13

Shitet nga: A.A 15 Nën 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Artanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat shume te mira te dimrit M+S me bandashe , 4 Gomat jane te njejta . 165/70 R13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim