Shiten fellnet per golf 2

Shitet nga: Petrit 01 Maj 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellent golf jon te mira nuk jon te dredhume , jon goma te mira per me shum kontaktoni 045647341 ose ose ne viber +37745647341
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim