Urgjent shes gomen rezerv të re

Shitet nga: Goma 30 Jan 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Artanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma e pa perdorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim