goma 215/55/16

Shitet nga: goma 22 Maj 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 goma te veres sport 215/55/16

per me shum kontakto ne tel

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim