motorra orighinal italjan 044681559

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: kifa mont motorra per dyer oborri 044681559 03 Qer 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
motorra 044681559
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim