2011 Case 580T

Shitet nga: vehicle 06 Shk 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 700 EUR

Komuna: Artanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Viti 2011
eshte ne gjendje shum te mir pune siq shihet edhe ne foto.
Ju Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim