Akerman 10

Shitet nga: Akerman 10 09 Gsh 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Komuna: Artanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eskavatori eshte ne gjendje pune ka 3 luge dhe peshon 24 ton per me shum info mund te telefononi ne numrin 044875366
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim