Bllokiere Sacme T100 630 - impiant betoni

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kotica srl 23 Dhj 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesim blokiere Sacme T100 630

- viti 2000
- me 8 vibratore
- shoqerohet me stampa
Ne gjendje te shkelqyer.
Per me shume informacione na kontaktoni ne nr 00393356406009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim