KAMION RIBALTABILE KIPER FIAT IVECO 190.35

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kotica srl 27 Krr 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion Fiat Iveco 190.35
- viti 1980,
-manual me vinc
Ne gjendje shume te mire

Per me shume informacione kontaktoni ne: 00393356406009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim