Kamijoni Fap 14-14

Shitet nga: Bejta 10 Gsh 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni Fap14-14 ne gjendje te rregullt me qmim te volitshm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim