Kamion me kran Mercedes Benz 1914 - kiper

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kotica srl 15 Shk 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Komuna: Artanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesim kamion me vinc Mercedes Benz 1914

- viti 1984
- 3 akse
- me kran , vinc
- gjatesia maksimale e krahut te vincit 21 m
- pesha maksimale qe ngre 11 ton
Ne gjendje te shkelqyer pune.

Per me shume informacion na kontaktoni ne nr
00393356406009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim