Kamion me kran vinc Iveco Turbo kiper

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kotica srl 27 Krr 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Komuna: Artanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesim kamion me vinc Iveco Turbo
- viti 1990
- 3 akse
- me kran ,vinc
- gjatesia e krahut te vincit 21m
- pesha maksimale qe ngre 11 t
- komandohet nga distanca me telekomande
Ne gjendje te shkelqyer pune.
Per me shume informacione na kontaktoni ne nr
00393356406009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim