Kamion per trasport makinash

Shitet nga: Visi 04 Nën 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Artanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveko viti 2003 euro3 karroceria rolfo per 10 makina goma te reja dogan e paguar.me arganell qe ngarkon dhe katin e par dhe katin e 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim