verejtje

Shitet nga: xxxxxxx 25 Dhj 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
qytetar te nderuar ju lus me xhith respektin qe shpalljet per pun mos i mbushni nga 2 apo 3 faqe ne faqen e shitjeve te mjeteve te renda po keni vendin e siguruar per pun me respekt dhe mir kuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim