2011 Case 580T

Shitet nga: vehicle 12 Pri 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 340 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 200 EUR

Komuna: Artanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Viti 2011
eshte ne gjendje shum te mir pune siq shihet edhe ne foto. Kontaktoni vetëm me email
Ju Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim