Blokiere Badin 1021 per blloka kubza

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kotica srl 27 Krr 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Makina : Makina ndërtimi
Shesim blokiere qe prodhon blloqe ,bordura ,pllaka trotuari ..
Ne dimensione dhe lloje te ndryshme ne baze te stampave te perdoruara .
- marka Badin 1021
- viti 1998
- me 4 vibratore
Prodhimi behet direkt ne toke ,jo ne piaster .
Prodhimi ditor 8000-9000 blloqe.
Per me shume informacione na kontaktoni ne nr 00393356406009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim