Mbjellese per grure

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGRO GEA 15 Pri 10:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Makina : Makina lidhëse
Mbjellese per grure me 19 dhe 19 rrjeshta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim