Financimi dhe oferta e huasë

Shitet nga: Orlene duval 03 Pri 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 000 EUR

Komuna: Artanë
Bonjour,
Ofrojnë shërbime pa ndërprerje dhe shpejtësi.
Je suis Monsieur Roland, femër d'affaire d'origine Française et résidant en France.
Dans le por de lutter contre la pauvreté et l'esclusione bancaire, je vous propose en ligne:
-Des Prêts commerciaux
-Des Prêts personnels
-Des Prêts de financing
-Des Prêts immobilier
Et tout allant nga 2000 euro në 2,000,000.00 euro.
Le taux d'intérêt des crédits de 2% sur l'ensemble du prêt et les conditions d'offre de prêt sont très simples. Këto kërkesa dhe detyrimet e mbajtura në ditën e 72-të të miratimit të dosjeve të dosjes.
Mon është një ofertë e shkëlqyer, e cila do të shfrytëzohet në mënyrë të përsëritur në këtë proces, në mënyrë që të jetë e pranishme në mënyrë të paligjshme.
Kontaktet mund të jenë të nevojshme dhe të jenë të përshtatshme për ju që të jeni në gjendje të argëtoheni me këta njerëz.
Adresa juaj e emailit është postuar në Orleneduval@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim