Oferta e kredisë

Shitet nga: Orlene 05 Pri 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 000 EUR

Komuna: Artanë
Përshëndetje
Unë jam zonja Orlene duval. Unë dorëzoj një ofertë kredie midis individëve për t'ju lejuar të arrini ëndrrat tuaja pa u shqetësuar.
Unë po shkruaj tekstin tim në këtë faqe për t'ju ndihmuar të merrni financim të shpejtë dhe të besueshëm.
Pra, nëse keni nevojë për para urgjente, ju lutem më kontaktoni në mënyrë që të mund t'ju njoftoj për ofertën time.
Norma ime e interesit është 2% dhe shtrihet për tërë kredinë. Kapaciteti im financues është 5.000.000 euro.
mail: Orleneduval@gmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim