Kasetofon Dvd per vetur

Shitet nga: Ariani 22 Mar 07:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Artanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Acura
Modeli: NSX
Kasetofon DVD per vetur. Punon me usb dhe sd kart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim