BMW -93

Shitet nga: rabit ajeti 25 Shk 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Shes BMW 520
i Viti i prodhimit 1993
2000 Kubik benzin
Vetura posedon keto paisje
; Klim
Abes
Airbag
Mbyllje qendrore
Dritare me rrym
Kulmi hapet me rrym
Regjistrim ka edhe 10 Muaj
Vetura eshte ne gjendje shum te mir si dhe ka Enterier shum te ruajtur siq shifet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim