Rent A Car BELGA vetura prej 15€/dite!!!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Rent A Car BELGA Sot 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Artanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Rent A Car " BELGA " VETURË PËR TË GJITHË! 


TEL: 045 450 454
Viber & whatsapp: +38345450454

TEL: 049303591 viber/ whatsapp: +32484554449
#TRANSPORT PA PAGESË DERI NË AEROPORT# ----------------------------------------------------------
Leshojme vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoniBMW 320D VITI: 2003 Manual
Me klime


BMW 320d VITI: 2001 ODO: 200000 KM Manual 
Me klime Mercedes E220 Avand-garde AUTOMATIK VITI 2000 ODO: 200000 KM 
Me klime Golf 4 TDI AUTOMATIK VITI: 2000 ODO: 190000 KM Me klime Peugeot 307 VITI: 2004 ODO: 170000 KM 
Pa klime 
Rent a Car BELGA gjindet ne rrugen Nënë Tereza ne Prishtinë (rruga Prishtine - Fushe Kosove te pompa Kabashi Petrol). Jemi aty ku jeni ju.Prishtine, Kline, Peje, Istog, Drenas, Malisheve, Fushe Kosove, Skenderaj, Decan, Gjilan, Ferizaj, Prizeren, Gjakove.... Rent A Car BELGA / Vetura me Qera / Çmimi fillestar prej 14,99, Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar prej vetem 14,99€ 24/H. 

Mos shpenzoni më tepër: Rent A Car " BELGA " VETURË PËR TË GJITHË! #Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja

#Te sigurta per ju dhe familjet tuaja 

#Free kmm

#Gjithmone sherbimet me te mira per ju 

#Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire

#Ju garantojmë cilësi dhe siguri. 

#24/H asistencë


#TRANSPORT PA PAGESË DERI NË AEROPORT

TEL: 045 450 454
Viber & whatsapp: +37745450454

TEL: 049 303 591
viber/ whatsapp: +32484554449
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim