Dodge RAM 1500 model -04

Shitet nga: Petro 14 Shk 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Artanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Dodge
Modeli: RAM
Dodge ram 1500 model 2002 me 4wd ne gjendje shume te mir .Mkina gjendet ne Himare ,me shume pak kilometra ne shqiperi dhe gjitmone ne parking,shitet per arsye pa perdorimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim