OKAZION LAND ROVER /FREE LANDER 2.2 DIESEL(8500€‎)

Shitet nga: Endri 13 Qer 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 314 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Artanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Freelander
Shitet Land Rover Free Lander 2 ne gjendje shume te mire i vitit 2007 me 260000 km i perdorur vetem nga nje perdorues.
Makina i ka te gjitha sherbimet te bera perfshire dhe vaj,filtra.
Adresa : Tirane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim