shes mercedes ML 320 CDI 9700 euro

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ML 164 16 Maj 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 358 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 700 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Artanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 320
shes mercedes ML 320 cdi ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerik,
mjeti esht i sapo targuar me taksa te prera deri ne 15:04:2020
e sapo ardhur nga Veriu i Italise.ka 243000 km e veta per me shum informacion kont 0673766737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim