Vetura

Shitet nga: Gani 10 Shk 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2015
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Artanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Omega
Shes dy vetura opell vekter 20 omega karaseria jan te ruajtura si jashta dhe mrena vetura e par eshte vetem per pjes e vetura e bardh eshte ne gjendje te mir denime nuk ka hipotek nuk jan qmimi sipsamarrveshjes dhe mundi te na kontaktoni ne numer 044-842-453
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim