toyota

Shitet nga: shpetim 25 Pri 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 203 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Artanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Auris
Toyota auris 1.4 naft e sapo ardhur nga Belgjika
Me letra te prera dhe mjaft e mbajtur !
5 500€ i diskutueshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim