Makina suvatimi dhe kompresora silusi

Shitet nga: Miri 06 Shk 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Artanë
Shiten makina suvatimi dhe kompresora me cmim te arsyshem dhe mundesi ndrrimi ndodhen ne tiran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim