POMP UJI PER ZETOR .

Shitet nga: Bledar 15 Pri 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Artanë
OKAZION : TIRANE ALBANIA .

Shitet pom uji :

modeli : Caprari mec d/3 50 A

Made in ITALY

E pa perdorur sic ka ardhur nga italia eshte e re dhe ne gjendje pune ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim