makina zdruktharie ne shqiperi

Shitet nga: selim 06 Gsh 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Artanë
makina e pare eshte plan,,disk,,trapono .... makineria e dyte eshte freze .... makinerit jane ne gjendje shume te mire pune dhe cmimi eshte i arsyeshem.. produkti eshte ne elbasan .. ne shqiperi ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim