Derë e hyrjes

Shitet nga: Sami 30 Gsh 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Artanë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim