Prodhojm Dyer nga Materiali Dru dhe nga Mediapani

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DYER DRURI Sot 09:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Artanë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Bejm prodhimin e dyerve te drurit me krejt masat
dyer me qmime 60, 70, 80euro
+38344862736
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim