dyer me montim dhe separe viber+38345806223

Shitet nga: adi Sot 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shesum dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro
punojm edhe separe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim