zbritje ne dyer per dhoma 045327459

Shitet nga: labi 15 Pri 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Artanë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer dhe dritare nga druri me te gjitha ngjyrat dhe dimenzjonet ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim