Mobilje salloni

Shitet nga: Loriku 23 Shk 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Pajisje : Mobilje salloni
Eshte ne gjendje te rregullt dhe shum pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim