Invertar

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Labi Dekor 19 Maj 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
TEK NE MUND TE BËNI ZGJIDHJE PER KOMPLET INVERTARIN PET KAFETERI RESTAURANTEV ETJ
FABRIKA JON PRIDHON INVERTAR SI : KARRIGAVTE NDRYSHME. TAVOLINA. SHANKE . SEPAREJA. SHANKERICA E SHUM QKA TJETER
SI DHE ME PORISI
INFO. 045 250 569 049 251 213 049 222 699
JU MIRPREDUM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim