Vocalist mv5

Shitet nga: korg 13 Shk 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Artanë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
U dobrom stanju .Za sve informacije obratite se na gmail.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim