Akuarium me 3 peshq

Shitet nga: jahi zeqiri 13 Gsh 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Artanë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes kët akuarum me 3 peshq dhe të gjitha paisjet percjellse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim