Bukuroshe puppies Siberian Husky

Shitet nga: Irina 07 Jan 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Artanë
Kafshet shtëpiak : Qen
Bukuroshe puppies Siberian Husky për miratim, puppies janë 12 javë të vjetra shumë të shëndetshme dhe të fortë. puppies kanë të gjitha dokumentet dhe të gatshme për shtëpi të reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim