Kërceze të bukura Bernese Mountain Dog

Shitet nga: gjetullahu 11 Jan 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 39 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Artanë
Kafshet shtëpiak : Qen
Puppies të bukura Bernese Mountain Dog dashur në shtëpi rriten dhe rritur në një mjedis familjar të përdorura në mënyrë të tillë për fëmijët dhe qentë e tjerë. Kam djem dhe vajza.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim