Gandia Beach, Paseo Neptuno, 46730 Valencia Spanjë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Emanuel Fessto 09 Sht 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Apartamenti ndodhet ne dyfishtë beachfront, pishinë, garazh dhe tenisi.
 EGVT -3 APT. TURISTIKE REGJISTRUAR Nr At- 28073 - V

 Jug-Lindore, Garazh po, krevat dopio 1,
 Individuale 6 shtretër, banjo 2, elektrike Termo
 Kuzhina me gaz, fle 8, Dhoma gjumi 4
 TV, ashensor, pishinë, pishinë për fëmijë, Sofa Bed

 GANDIA BEACH
 A e dini pse plazhi i Gandia është një nga plazhet e preferuar e Spanjës? Çfarë do Gandia plazhit plazhet e tjera nuk ofrojnë? Gandia ka më shumë se 7 km e plazhit ndarë në disa seksione. Plazhi nort, ku të gjitha apartamente dhe hotele plazh Gandia është më i famshëm dhe i preferuar. Kjo është një plazh i më shumë se 3 kilometra të gjata me rërë fine, të pastër. Lokacioni nuk mund të jetë më mirë. Gjatë muajve të verës moti dielli dhe i mirë është pothuajse e garantuar. Këtu do të gjeni informacion për të gjitha plazhet e Gandia. Nuk është një plazh natyralist, një plazh artificial, një plazh turistik dhe më shumë. Plazh Gandia është vizituar dy familjet dhe grupet e miqve (banorëve të njëjtin qytet apo vizitorë).

 Features plazh Gandia
 Plazhi me rërë të bardhë gjobë është e ruajtur mirë. Çdo vit merr çmime për pastërtinë dhe plazhit me cilësi të shërbimeve të tij të ofruara. Ka shumë plazhe që përputhen me shumë rregulla dhe marrin shumë çmime dhe certifikatat e cilësisë dhe plazhit Gandia (në fund të faqes është një lidhje për më shumë informacion në lidhje me këto certifikata). Kjo e bën jo vetëm plazhin Gandia në një nga plazhet e preferuar e qytetit. Ajo është gjithashtu gamë të gjerë të shërbimeve dhe aktiviteteve sportive në plazh që e bëjnë atë të veçantë.

 Furnizimi dhe shërbime në plazh:
 Dushe dhe footbaths
 Sport në Arenën (qëllimet, gjykatat basketboll, volejboll rrjeta)
 Lojërat fëminore
 Bare plazh me WC publike
 Sportive Nautical
 Skate qira
 Car dhe loungers dielli somprillas
 Etj
 Plazhi ka një shëtitore dhe shumë bare dhe kafene

 emanuelfessto@gmail.com /Hangouts
+34655932498 Tel/ Whatsapp/ Telegram/ Viber
677326648 Icq
Emanuel Fessto Facebook
MaCasaValencia Facebook
MaCasaValencia Pinterest
https://www.pinterest.com/MaCasaValencia/gandia-turismo_ref-alt-d_3-1/
http://www.milanuncios.com/tienda/emanuel-fessto-29098.htm
http://www.tripadvisor.com.ar/RentalPropertyManager-a_manager.566533#ACCOM_OVERVIEW
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim