Fidane te mjedres

Shitet nga: Bedri Gashi 01 Dhj 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   0,5 EUR

Komuna: Artanë
Shes mbi 1000 fidane te mjedres te llojit veror(apo dy vjeqare) fidanet jane te mira dhe kualitative.
Qmimi 0.50 cent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim