Gjetja e ujit në tërë Kosovën

Shitet nga: Hetem Vllasaliu 09 Nën 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Artanë
Bëjmë gjetjen e ujit dhe caktojmë thellësinë e ujit e po ashtu përcjellim damarët e ujit deri më tani kemi qenë të saktë 100%
Qmimi i shërbimit tonë është simbolik 50 euro...
Ju mund të na kontaktoni në numrin e telefonit personal +377 44 933 197
- Ju mirëpresim... Artanë-Novobërdë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim