MJALTË PËR PROSTATË.(infeksione urinare)

Shitet nga: Info Mjeksia 22 Dhj 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
facebook/infomjeksia
MJALTË PËR PROSTATË.(infeksione urinare)
PROSTATO MEL HONEY.

================================
Jemi në podujevë vetëm përmes interneti punojmë
me porosi të gjitha porosit mund ti bëni ne
+386 (0) 49-324-765 ose +377 (0) 45-536-404
Produktet ju vin në shtëpi në gjithë teritorin e Kosovës
Shesim me shumicë dhe pakicë
====================================
Përbërsit; Mjaltë, Xhinxher, Farë Kungulli...

INDIKACIONET;
Kundër Problemeve Të Prostatës Dhe Problemeve Të Kanaleve Urinare...

PËRDORIMI;

1.Preferohët Të Përdorët 2 Herë Në Ditë Nga Një Lugë Të Kafës Para Bukës...

2.Mundësisht Të Përdorët Me Lugë Të Drurit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim