RAFTA

Shitet nga: fatlum 23 Tet 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Shiten raftat per shitore 18metra te murit dhe 3 metra te mesit 50 euro metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim